Proces elektronického publikování na LF Plzeň

Předkládaný text slouží autorům studijních materiálů k základní orientaci o elektronickém vzdělávání na LF a v možnostech elektronického publikování v rámci prostředků, které jsou k dispozici na LF v Plzni.
Rozvoj a podpora E-learningu, tedy elektronického vzdělávání (zvláště pak cestou portálu MEFANET a systému MOODLE) je zakotven v dlouhodobém záměru LF v Plzni.

Klíčová slova: Elektronické publikování

autor: Lukáš Bolek | publikováno: 22.11.2012 | poslední úpravy: 22.11.2012
citace: Bolek Lukáš: Proces elektronického publikování na LF Plzeň. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 22.11.2012, poslední aktualizace 22.11.2012 [cit. 2019-11-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=167>. ISSN 1804-4409.