Ortodonticko - protetická spolupráce při řešení posttraumatické ztráty zubů

Materiál byl součástí přednášek na VIII. Plzeňských pracovních dnech, které pořádala Stomatologická klinika LFUK a FN Plzeň, Fakultní nemocnice Plzeň, Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Plzni, Oblastní stomatologická komora v Plzni a Společnost maxilofaciální chirurgie ČLS JEP.

html Dlahy ve stomatologii Otevřít - Dlahy ve stomatologiiOtevřít v novém okně - Dlahy ve stomatologii 13.9.2013 6.71 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Společnost maxilofaciální chirurgie

autor: Marie Šafářová, Hana Böhmová | publikováno: 15.11.2012 | poslední úpravy: 16.9.2013
citace: Šafářová Marie, Hana Böhmová: Ortodonticko - protetická spolupráce při řešení posttraumatické ztráty zubů. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 15.11.2012, poslední aktualizace 16.9.2013 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=153>. ISSN 1804-4409.