Úrazy zubů - praktická doporučení

Materiál byl součástí přednášek na VIII. Plzeňských pracovních dnech, které pořádala Stomatologická klinika LFUK a FN Plzeň, Fakultní nemocnice Plzeň, Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Plzni, Oblastní stomatologická komora v Plzni a Společnost maxilofaciální chirurgie ČLS JEP.

Klíčová slova: Společnost maxilofaciální chirurgie

autor: Jan Jambura, Lukáš Hauer, Daniel Hrušák, Lubor Hostička, Pavel Andrle, Petr Pošta, Hana Hecová | publikováno: 15.11.2012 | poslední úpravy: 16.9.2013
citace: Jambura Jan, Lukáš Hauer, Daniel Hrušák, Lubor Hostička, Pavel Andrle, Petr Pošta, Hana Hecová: Úrazy zubů - praktická doporučení. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 15.11.2012, poslední aktualizace 16.9.2013 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=147>. ISSN 1804-4409.