Přehled histologických barvení včetně imunohistochemie

Studijní materiál nabízí stručný přehled histologických metod barvení, se kterými se studenti setkají na praktických cvičeních či ve výzkumu, včetně mikroskopických fotografií obarvených preparátů. Přehledně jsou popsány principy imunohistochemie ilustrované obrázky s barevně kódovanou legendou.

pdf Imunohistochemie Stáhnout - ImunohistochemieOtevřít v novém okně - Imunohistochemie 9.9.2019 4.55 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Imunohistochemie

autor: Anna Malečková | publikováno: 9.9.2019 | poslední úpravy: 9.9.2019
citace: Malečková Anna: Přehled histologických barvení včetně imunohistochemie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 9.9.2019, poslední aktualizace 9.9.2019 [cit. 2019-11-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=583>. ISSN 1804-4409.