Cévy hlavy a krku - Vessels of the head and neck

Dílo je tvořeno flashovou animací - Cévy břicha a pánve. Základ animací tvoří pitevní preparáty, rekonstrukce vytvořené z CT řezů a rentgenové snímky. Materiál je proto určen nejen studentům anatomie, ale i navazujících klinických oborů. V přiloženém PDF materiálu se nacházejí přehledové tabulky tepen hlavy, krku a trupu.

obr

Klíčová slova: angio hlava, krk, cévy

autor: Lada Eberlová | pracoviště: Anatomie | publikováno: 21.5.2016 | poslední úpravy: 7.10.2019
citace: Eberlová Lada: Cévy hlavy a krku - Vessels of the head and neck. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 21.5.2016, poslední aktualizace 7.10.2019 [cit. 2019-11-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=557>. ISSN 1804-4409.