Přístrojové vybavení Biofyzikálního ústavu LFP UK

Soubor fotografií nazvaný Přístrojové vybavení Biofyzikálního ústavu LFP UK představuje přístroje našeho ústavu. Tato elektronická publikace je doplňujícím materiálem k výuce praktických cvičení z biofyziky. Popisuje přístrojovou techniku, se kterou se studenti během praktických cvičení mohou setkat. Jejím cílem je umožnit studentům přípravu na setkání s přístroji a technikou, nebo také připomenutí jejich funkce při studiu na závěrečnou zkoušku.

pdf Katalog Stáhnout - KatalogOtevřít v novém okně - Katalog 22.5.2015 23.36 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: přístroje, cvičení, katalog

autor: Zdeněk Kubeš, Jiří Dejmek, Pavlína Rottenbornová, Jiří Beneš, Matouš Bolek, Lukáš Bolek | pracoviště: Biofyzika | publikováno: 1.4.2015 | poslední úpravy: 1.4.2015
citace: Kubeš Zdeněk, Jiří Dejmek, Pavlína Rottenbornová, Jiří Beneš, Matouš Bolek, Lukáš Bolek: Přístrojové vybavení Biofyzikálního ústavu LFP UK. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 1.4.2015, poslední aktualizace 1.4.2015 [cit. 2017-11-22] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=507>. ISSN 1804-4409.