Aorta normální a aneuryzmatická

Předkládaný text je úzce zaměřeným odborným sdělením propojujícím histologii obecnou, speciální a histopatologii. Materiál je vhodný například pro studenty zapojující se do výzkumu.

Klíčová slova: aorta, aneuryzma, extracelulární matrix, kolageny, elastin

autor: Lada Eberlová | publikováno: 8.1.2015 | poslední úpravy: 7.4.2015
citace: Eberlová Lada: Aorta normální a aneuryzmatická. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 8.1.2015, poslední aktualizace 7.4.2015 [cit. 2018-12-11] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=429>. ISSN 1804-4409.