Základní nástroje používané v zubním lékařství

Ve studiiním materiálu je uvedeno zobrazení a popis základních nástrojů a pomůcek používaných v záchovné stomatologii. Studiiní materiál je určen zejména pro obor Préklinické zubní lékařství. Součástí textu jsou též údaje o možnostech použití jednotlivých nástrojů a pomůcek.

pdf zubní nástroje Stáhnout - zubní nástrojeOtevřít v novém okně - zubní nástroje 21.6.2010 1.36 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: Préklinické zubní lékařství

autor: Hana Hecová, Jaroslava Stehlíková, Jan Netolický | publikováno: 21.6.2010 | poslední úpravy: 3.1.2013
citace: Hecová Hana, Jaroslava Stehlíková, Jan Netolický: Základní nástroje používané v zubním lékařství. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 21.6.2010, poslední aktualizace 3.1.2013 [cit. 2019-07-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=42>. ISSN 1804-4409.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: