Obličejová traumatologie

Výukový text „Obličejová traumatologie“ obsahuje základní informace o problematice obličejových úrazů a metodách jejich ošetřování a léčení. Výukový program bude primárně určen pro posluchače studenty magisterského studijního programu „Praktické zubní lékařství“ kde by měl nahradit přednášky v rozsahu 10 hodin.

pdf Obličejová traumatologie Stáhnout - Obličejová traumatologieOtevřít v novém okně - Obličejová traumatologie 11.6.2010 6.95 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License
pdf Onemocnění slinných žláz Stáhnout - Onemocnění slinných žlázOtevřít v novém okně - Onemocnění slinných žláz 11.6.2010 6.03 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Praktické zubní lékařství

autor: Daniel Hrušák | publikováno: 11.6.2010 | poslední úpravy: 3.1.2013
citace: Hrušák Daniel: Obličejová traumatologie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 11.6.2010, poslední aktualizace 3.1.2013 [cit. 2019-07-20] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=41>. ISSN 1804-4409.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: