Kožní choroby na obličeji

Studenti se seznámí s nejčastějšími kožními chorobami na obličeji, hlavě a s nálezy v dutině ústní, které mají souvislost s dermatózami. Důraz bude kladen především na kožní zánětlivé dermatózy. Práce bude sloužit i studentům zubního lékařství k základní orietaci v dermatologii. Součástí je obrazová dokumentace. Dermatoonkologická problematika je probrána v jiných prezentacích.

pdf Kožní choroby na obličeji Stáhnout - Kožní choroby na obličejiOtevřít v novém okně - Kožní choroby na obličeji 15.8.2014 3.57 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: hlava, zánětlivé dermatózy

autor: Karel Pizinger | publikováno: 15.8.2014 | poslední úpravy: 3.12.2014
citace: Pizinger Karel: Kožní choroby na obličeji. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 15.8.2014, poslední aktualizace 3.12.2014 [cit. 2017-11-22] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=378>. ISSN 1804-4409.