Základní předpoklady k výkonu povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta

Přehled právní úpravy, způsobilost k výkonu povolání, odborná způsobilost, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, specializovaná způsobilost, specializační vzdělávání (vzdělávací programy, zařazení do oboru specializačního vzdělávání, průběh, rezidenční místo, přerušení, rozhodnutí o ukončení vzdělávání, prohlubování kvalifikace, kvalifikační dohoda, atestační zkouška), certifikovaný kurz, celoživotní vzdělávání.

pdf Způsobilost k výkonu povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta Stáhnout - Způsobilost k výkonu povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceutaOtevřít v novém okně - Způsobilost k výkonu povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta 27.10.2014 443.81 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: způsobilost k výkonu povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta, specializační vzdělávání

autor: Blanka Rybnerová | publikováno: 27.10.2014 | poslední úpravy: 27.10.2014
citace: Rybnerová Blanka: Základní předpoklady k výkonu povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 27.10.2014, poslední aktualizace 27.10.2014 [cit. 2018-12-14] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=371>. ISSN 1804-4409.