Gramatická cvičení z latinské lékařské terminologie s klíčem – 2. část

Cvičení z latinské lékařské terminologie s klíčem - 2. část navazují na skriptum Plašilová, J. - Kozlíková, D. Základy latinské lékařské terminologie. Vztahují se k látce probírané v letním semestru. Obsahují gramatický výklad , cvičení a klíč k tématům: adjektiva 3. deklinace, participium prézenta aktiva, stupňování adjektiv, konjunktiv prézenta a číslovky.

pdf Latina 2 výklad Stáhnout - Latina 2 výkladOtevřít v novém okně - Latina 2 výklad 24.6.2014 284.65 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License
pdf Latina 2 cvičení Stáhnout - Latina 2 cvičeníOtevřít v novém okně - Latina 2 cvičení 24.6.2014 287.87 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License
pdf Latina 2 cvičení - klíč Stáhnout - Latina 2 cvičení - klíčOtevřít v novém okně - Latina 2 cvičení - klíč 24.6.2014 338.29 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: latina, gramatika, cvičení, klíč

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Probíhá recenzní řízení

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

autor: Jiřina Plašilová | pracoviště: Ústav jazyků | publikováno: 24.6.2014 | poslední úpravy: 1.12.2014
citace: Plašilová Jiřina: Gramatická cvičení z latinské lékařské terminologie s klíčem – 2. část. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 24.6.2014, poslední aktualizace 1.12.2014 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=357>. ISSN 1804-4409.