Informace o 1. autorovi článku z databáze:
MUDr. Věra Křížková, Ph.D.Ústav histologie a embryologie
Lékařská fakulta v Plzni
Karlovarská 48
Plzeň
Lékařská fakulta v Plzni
telefon: +420 377593320
fax: +420
adresa: Karlovarská 48
30166 Plzeň

Vývoj a morfologie smyslových orgánů - čich a chuť

Výukový materiál se zaměřením na vývoj a morfologii orgánu čichu a receptorů pro chuť. Text je doplněn schématy, která ilustrují morfologii i vývoj. Flashové animace umožňují procházet vybrané preparáty v definovaných zvětšeních i s detaily a popisem, ten je možno skrýt a otestovat si znalosti jednolivých struktur.

Klíčová slova: morfologie, smyslové orgány, čich, chuť

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
informace

Garant

doc. MUDr. Zbyněk Tonar, Ph.D.
Ústav histologie a embryologie, Lékařská fakulta UK v Plzni
telefon: 377593325
e-mail: tonar(at)lfp.cuni.cz

Recenzenti

Doc., MUDr. Jitka Kočová, CSc.
Ústav histologie a embryologie, Lékařská fakulta Plzeň, Univerzita Karlova Praha
e-mail: jitka.kocova(at)lfp.cuni.cz

Doc. Mgr. Pavel Němec, Ph.D.
Katedra zoologie, Přírodovědecká fakulta UK v Praze
telefon: 221951855
e-mail: pgnemec(at)natur.cuni.cz

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

autor: Věra Křížková, Lada Eberlová, Lukáš Nedorost | pracoviště: Ústav histologie a embryologie | publikováno: 28.3.2014 | poslední úpravy: 12.2.2015
citace: Křížková Věra, Lada Eberlová, Lukáš Nedorost: Vývoj a morfologie smyslových orgánů - čich a chuť. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 28.3.2014, poslední aktualizace 12.2.2015 [cit. 2019-08-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=333>. ISSN 1804-4409.