Elektroforetické metody

Studijní materiál je určen studentům lékařských a biomedicínských oborů. Shrnuje základní metody a principy elektroforetického dělení látek. Stručně popisuje výhody a nevýhody jednotlivých metod a jejich využití. Obsahuje také konkrétní příklad využití agarózové elektroforézy k separaci fragmentů DNA.

pdf Elektroforetické metody Stáhnout - Elektroforetické metodyOtevřít v novém okně - Elektroforetické metody 27.2.2014 774.13 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: Elektroforéza, volná elektroforéza, elektroforéza na nosičích, pufr, nosič

autor: Veronika Novotná | pracoviště: Ústav biologie | publikováno: 27.2.2014 | poslední úpravy: 27.2.2014
citace: Novotná Veronika: Elektroforetické metody. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 27.2.2014, poslední aktualizace 27.2.2014 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=310>. ISSN 1804-4409.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: