Seznámení s některými histologickými metodikami

Studijní materiál Seznámení s některými histologickými technikami sestává ze dvou samostatných kapitol. První část nazvaná Metodika přípravy korozivních preparátů je manuálem k přípravě zejména korozivních preparátů krevních cév, obsahuje příklady postupu u malých animálních modelů. Druhá část je věnována tkáňovým kulturám, součástí je i demonstrativní video k využití techniky life cell imaging.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Life cell imaging Přejít - Life cell imagingOtevřít v novém okně - Life cell imaging 13.2.2014 registrovaný uživatel Creative Commons License

Klíčová slova: korozivní, preparát, cév

autor: Lada Eberlová, Miroslava Čedíková | pracoviště: Ústav histologie a embryologie | publikováno: 10.2.2014 | poslední úpravy: 17.3.2014
citace: Eberlová Lada, Miroslava Čedíková: Seznámení s některými histologickými metodikami. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 10.2.2014, poslední aktualizace 17.3.2014 [cit. 2018-12-14] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=303>. ISSN 1804-4409.