OTISKOVACÍ HMOTY A JEJICH POUŽITÍ

Metoda jednodobého jednofázového otisku – použití pouze jedné fáze (konzistence) k pořízení kvalitního otisku s vykreslením všech potřebných struktur – A-silikon konzistence medium (monofáze, např. Monopren), polyétery. Detailní otisk při výrobě estetických faset, korunkových inlejí/onlejí/overlejí, při otiskování snímatelné části kombinovaných náhrad a hybridních náhrad v individuální lžíci, funkční otisk při výrobě ČSN, v daných indikacích i při výrobě CSN, implantologie.

Klíčová slova: OTISKOVACÍ HMOTY

autor: Lucie Kocourová | publikováno: 29.1.2014 | poslední úpravy: 31.1.2014
citace: Kocourová Lucie: OTISKOVACÍ HMOTY A JEJICH POUŽITÍ. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 29.1.2014, poslední aktualizace 31.1.2014 [cit. 2019-09-16] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=297>. ISSN 1804-4409.