REBAZOVÁNÍ A PODKLÁDÁNÍ SNÍMATELNÝCH NÁHRAD

Rebazování a podkládání snímatelných náhrad je vhodnou a velmi často nutnou pracovní metodikou, pomocí níž přizpůsobujeme bazi snímatelné náhrady podmínkám změněného protézního lože. Obecně jde o pracovní postup, při kterém vyplňujeme prostor mezi pryskyřičnou bazí náhrady a reliéfem protézního lože a nebo zhotovujeme celou novou bazi.

Klíčová slova: REBAZOVÁNÍ, PODKLÁDÁNÍ SNÍMATELNÝCH NÁHRAD

autor: Lucie Kocourová | publikováno: 29.1.2014 | poslední úpravy: 31.1.2014
citace: Kocourová Lucie: REBAZOVÁNÍ A PODKLÁDÁNÍ SNÍMATELNÝCH NÁHRAD. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 29.1.2014, poslední aktualizace 31.1.2014 [cit. 2019-09-16] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=296>. ISSN 1804-4409.