Vniřní resorpce u chronických zánětů zubní dřeně

Studijní materiál je určen pro studenty 3.-5. ročníku zubního lékařství. Seznámí je s potřebnými znalostmi o pulpě, její morfologii, fyziologii a zároveň i patologickými stavy. Obsahuje potřebné vědomosti jak pro průběžnou zkoušku tak státní zkoušku v oboru Konzervační zubní lékařství a endodoncie.

Klíčová slova: patologická resorpce, vnitřní granulom, diadnostika resorpce

autor: Jan Netolický, Eva Záhlavová | publikováno: 10.1.2014 | poslední úpravy: 28.1.2014
citace: Netolický Jan, Eva Záhlavová: Vniřní resorpce u chronických zánětů zubní dřeně. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 10.1.2014, poslední aktualizace 28.1.2014 [cit. 2019-08-22] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=284>. ISSN 1804-4409.