Informace o 1. autorovi článku z databáze:
MUDr. Martin Pešek
pesekm(at)fnplzen.cz
Gynekologicko porodnická klinika
Fakultní nemocnice Plzeň
Alej svobody 80
Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň
telefon: +420 377105220
fax: +420
adresa: Alej svobody 80
30460 Plzeň

HG léze v kolposkopickém obraze

Práce podává přehled nové kolposkopické nomenklatury včetně dvou nových kolposkopických znaků high-grade lézí. V prezentaci jsou doloženy vlastní kolposkopické nálezy, rozebrány kasuistiky jednotlivých pacientek.

Klíčová slova: kolposkopie, high-grade léze, HPV

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
informace

Garant

MUDr. Jitka Švíglerová, Ph.D.
Ústav fyziologie, Lékařská fakulta Plzeň
telefon: 377593346
e-mail: jitka.sviglerova(at)lfp.cuni.cz

Recenzenti

MUDr. Jan Cibulka, Ph.D.
Gynekologicko-porodnická klinika, Fakultní nemocnice Plzeň
telefon: 377105229
e-mail: cibulkaj(at)fnplzen.cz

MUDr. Petr Halada
Gynekologicko-porodnická klinika, Lékařská fakulta v Hradci Králové, Univerzita Karlova v Praze
telefon: 377105229
e-mail: petr.halada(at)fnhk.cz

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

Ohodnoťte
jako první tento článek!
hodnotit

autor: Martin Pešek, Jiří Bouda | pracoviště: Gynekologicko porodnická klinika | publikováno: 4.12.2013 | poslední úpravy: 19.5.2015
citace: Pešek Martin, Jiří Bouda: HG léze v kolposkopickém obraze. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 4.12.2013, poslední aktualizace 19.5.2015 [cit. 2018-12-14] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=281>. ISSN 1804-4409.