Kompozitní výplň na okluzních plochách molárů

Studijní materiál je určen pro studenty 1.ročníku zubního lékařství. Na DVD je zobrazena ukázka preparace kavit na okluzních plochách molárů a pracovní postup zhotovení kompozitní výplně. Studijní materiál napomáhá studentům při přípravě na praktická cvičení ve fantomové učebně v předmětu Preklinické zubní lékařství.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence

Klíčová slova: Kompozitní výplň

autor: Hana Hecová | publikováno: 5.12.2013 | poslední úpravy: 8.1.2014
citace: Hecová Hana: Kompozitní výplň na okluzních plochách molárů. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 5.12.2013, poslední aktualizace 8.1.2014 [cit. 2019-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=279>. ISSN 1804-4409.