Remodelace srdce potkana s chronickým selháním srdce

V říjnu 2011 se pod záštitou děkana Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni, doc. MUDr. Borise Kreuzberga, CSc. konala 39. pracovní konference KEK s ústředním tématem „Úloha autonomního nervového systému v regulaci srdce a cév“.

Klíčová slova: Chronické renální selhání

autor: Jitka Švíglerová | publikováno: 3.10.2013 | poslední úpravy: 3.10.2013
citace: Švíglerová Jitka: Remodelace srdce potkana s chronickým selháním srdce. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 3.10.2013, poslední aktualizace 3.10.2013 [cit. 2019-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=262>. ISSN 1804-4409.