Klíšťová encefalitida: Otázky a odpovědi

Soubor obsahuje ve formě otázek a odpovědí doplňující informace k dokumentu s názvem Klíšťová encefalitida. Obsahuje obrázky a přehledné grafy, např. srovnání incidence klíšťové encefalitidy v České republice se sousedním Rakouskem, v závěru naleznete test s možností volby odpovědí a samozřejmě i správné odpovědi. Materiál je určen především studentům všeobecného lékařství stejně tak ale i všem zájemcům o biologii.

pdf Encefalitida otázky a odpovědi Stáhnout - Encefalitida otázky a odpovědiOtevřít v novém okně - Encefalitida otázky a odpovědi 19.4.2013 759.95 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET

Klíčová slova: incidence, klíště, onemocnění

autor: Veronika Novotná | pracoviště: Ústav biologie | publikováno: 9.4.2013 | poslední úpravy: 19.4.2013
citace: Novotná Veronika: Klíšťová encefalitida: Otázky a odpovědi. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 9.4.2013, poslední aktualizace 19.4.2013 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=236>. ISSN 1804-4409.