Genetická vazba a základy LOD analýzy

Materiál s názvem Genetická vazba a základy LOD analýzy je určen širokému spektru vysokoškolských studentů, především studentům prvních ročníků všeobecného lékařství, studentům zubního lékařství případně studentům oborů s přírodovědným či biologickým zaměřením. Stejně tak ale poslouží všem, kteří se zajímají o genetiku a chtějí si rozšířit své znalosti. Materiál se zabývá problematikou odhalení genové vazby a použitím LOD skór testu.

pdf LOD analýza Stáhnout - LOD analýzaOtevřít v novém okně - LOD analýza 19.4.2013 486.27 KB uživatel vzdělávací sítě MEFANET

Klíčová slova: vazba, Morgan, LOD analýza

autor: Veronika Novotná | pracoviště: Ústav biologie | publikováno: 9.4.2013 | poslední úpravy: 19.4.2013
citace: Novotná Veronika: Genetická vazba a základy LOD analýzy. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 9.4.2013, poslední aktualizace 19.4.2013 [cit. 2019-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=235>. ISSN 1804-4409.