Vybraná schémata z obecné histologie

Tato příručka vznikla, aby jednoduchou cestou ukázala, jak je možné z histologickými preparáty pracovat. Schémata jsou kreslena velice jednoduše, všechna jsou zpracována rukou, jsou tedy snadno reprodukovatelná. Zároveň jsou doplněna o popisky toho nejzákladnějšího, co by studenti měli vědět k úspěšnému složení zkoušky z histologie a embryologie na Lékařské fakultě v Plzni.

pdf Obecná histologie Stáhnout - Obecná histologieOtevřít v novém okně - Obecná histologie 3.1.2013 4.26 MB uživatel vzdělávací sítě MEFANET Creative Commons License

Klíčová slova: histologické preparáty

autor: Miroslava Čedíková | publikováno: 3.1.2013 | poslední úpravy: 3.1.2013
citace: Čedíková Miroslava: Vybraná schémata z obecné histologie. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 3.1.2013, poslední aktualizace 3.1.2013 [cit. 2019-08-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=179>. ISSN 1804-4409.