Extranodální difuzní velkobuněčný B-lymfom orofaciální krajiny

Materiál byl součástí přednášek na VIII. Plzeňských pracovních dnech, které pořádala Stomatologická klinika LFUK a FN Plzeň, Fakultní nemocnice Plzeň, Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Plzni, Oblastní stomatologická komora v Plzni a Společnost maxilofaciální chirurgie ČLS JEP.

Klíčová slova: Společnost maxilofaciální chirurgie

autor: Lukáš Hauer, Miroslava Schützová, Věra Vozobulová, Ludmila Boudová, Pavel Andrle, Robert Houba | publikováno: 14.12.2014 | poslední úpravy: 14.12.2014
citace: Hauer Lukáš, Miroslava Schützová, Věra Vozobulová, Ludmila Boudová, Pavel Andrle, Robert Houba: Extranodální difuzní velkobuněčný B-lymfom orofaciální krajiny. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 14.12.2014, poslední aktualizace 14.12.2014 [cit. 2019-08-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=154>. ISSN 1804-4409.