Komoce mozková v ordinaci zubního lékaře

Materiál byl součástí přednášek na VIII. Plzeňských pracovních dnech, které pořádala Stomatologická klinika LFUK a FN Plzeň, Fakultní nemocnice Plzeň, Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Plzni, Oblastní stomatologická komora v Plzni a Společnost maxilofaciální chirurgie ČLS JEP.

Klíčová slova: Společnost maxilofaciální chirurgie

autor: D. Šmíd, Hana Puchnerová | publikováno: 15.11.2012 | poslední úpravy: 16.9.2013
citace: Šmíd D., Hana Puchnerová: Komoce mozková v ordinaci zubního lékaře. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 15.11.2012, poslední aktualizace 16.9.2013 [cit. 2019-06-25] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=149>. ISSN 1804-4409.