Informace o 1. autorovi článku z databáze:
doc. MUDr. Milena Králíčková, Ph.D.Ústav histologie a embryologie
Lékařská fakulta v Plzni
telefon: +420 377593320
fax: +420
adresa: Karlovarská 48
30166 Plzeň

Publikace slouží k revizi znalostí před písemnou zkouškou studentů všeobecného a zubního lékařství z předmětu Histologie a embryologie. Obsahuje celkem 835 otázek po čtyřech variantách, tj. celkem 3340 tvrzení z oblasti obecné a speciální histologie a embryologie, o jejichž pravdivosti by adepti zkoušky měli být schopni rozhodnout. Na konci skript je klíč k odpovědím a doporučená literatura.

Klíčová slova: histologie, embryologie, Cytologie

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Recenzováno
informace

Garant

MUDr. Jitka Švíglerová, Ph.D.
Ústav fyziologie, Lékařská fakulta Plzeň
telefon: 377593346
e-mail: jitka.sviglerova(at)lfp.cuni.cz

Recenzenti

Prof., MUDr., RNDr. Jaroslav Slípka, DrSc.
Ústav histologie a embryologie, Lékařská fakulta Plzeň, Univerzita Karlova Praha
e-mail: jaroslav.slipka(at)lfp.cuni.cz

Doc., RNDr. Viera Pospíšilová, CSc.
Ústav histológie a embryológie, Lékařská fakulta Univerzity Komenského, Bratislava
telefon: 0042159357 111
e-mail: vpospisilova(at)azet.sk

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 5
rating
uživatelské hodnocení
hodnotit

autor: Milena Králíčková, Zbyněk Tonar, Jitka Kočová, Věra Křížková, Alena Němečková, Miroslava Čedíková, Lukáš Nedorost, Lada Eberlová, Pavel Pitule | publikováno: 20.12.2011 | poslední úpravy: 14.11.2018
citace: Králíčková Milena, Zbyněk Tonar, Jitka Kočová, Věra Křížková, Alena Němečková, Miroslava Čedíková, Lukáš Nedorost, Lada Eberlová, Pavel Pitule: Testové otázky z histologie a embryologie - příručka pro písemnou zkoušku studentů. Výukový portál Lékařské fakulty v Plzni [online] 20.12.2011, poslední aktualizace 14.11.2018 [cit. 2018-12-12] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfp.cuni.cz/clanky.php?aid=110>. ISSN 1804-4409.